X-KAR

X-KAR jest amerykańską marką najwyższej światowej klasy produktów oferowanych wyłącznie na potrzeby technologii SMT.

Oferujemy całkowite linie montażowe do produkcji mało i średnio seryjnej, systemy do napraw i serwisu oraz niezbędne akcesoria do prawidłowej, przestrzegającej potrzeby procesu i łatwej dla użytkownika pracy.

Kompleksowe rozwiązanie linii dla produkcji małoseryjnej i średnioseryjnej w technologii SMT. Produkty pochodzą od jednego dostawcy, co zapewnia szybką i profesjonalną obsługę podczas wdrażania systemu jak i jego serwisowania. Oferujemy nowoczesne, proste i łatwe w obsłudze urządzenia wysokiej jakości.

Zero Charge ochrona przed wyłądowaniami elektrostatycznymi - ESD

ZERO CHARGE™ - oferuje szeroki wybór produktów chroniących przez ładunkiem elektrostatycznym. Proste, łatwe w użyciu i efektywne metody, materiały i urządzenia oszczędzające duże pieniądze wydane na braki produkcyjne spowodowane przez ESD. Profesjonalną i skuteczną poradę otrzymacie Państwo w Production Solutions.

Goot

GOOT jest japońską marką produktów oferującą wysokiej klasy sprzęt do lutowania, rozlutowywania, zastosowań profesjonalnych, amatorskich i prac hobbystycznych.

Oferujemy całkowicie antystatyczne lutownice dla profesjonalistów, mające zastosowanie w serwisach i pracach prototypowych. Szeroka gamma produktów do szybkiego i łatwego lutowania i rozlutowywania. Bardzo bogata oferta urządzeń do zastosowań amatorskich i hobbystycznych - lutownice, gorące noże, tanie zestawy do lutowania.

Smart Tweezers

Smart Tweezers - Profesjonalny precyzyjny miernik R-L-C

Smart Tweezers jest połączeniem miernika R-L-C i pęsety. Smart Tweezers cechuje unikatowy opatentowany mechanizm i projekt elektroniki. Momentalnie identyfikuje elementy elektroniczne i określa ich wartość. Narzędzie niezbędne w produkcji, kontroli technicznej, w serwisach i w prototypowniach.

Xtractor

Xtractor - systemy odciągu oparów

Systemy odciągu oparów przeznaczone do odprowadzania oparów znad całej powierzchni bądź przystosowane do odprowadzania oparów znad samego grota.

Accura

Mierniki Accura

Bokar-Tokoma

Bokar-Tokoma Superior Screwdrivers

CHARLESWATER - ochrona antystatyczna - RES/ESD

CHARLESWATER - znany amerykański producent nowoczesnych środków ochrony komponentów elektronicznych przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) podczas produkcji, serwisu i transportu. Production oferuje kompletne systemy ochrony i pomaga klientom w ustalaniu pełnego planu działań zapewniającego ochronę komponentów i urządzeń wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne. Produkty Charleswater-Desco zapewniają najwyższą jakość i odpowiadają wszystkim uznanym standardom przemysłowym. Opisy, dane techniczne i zalecenia są oparte na testach. Dokładne i prawidłowe zastosowanie produktów jest uzależnione od użytkownika. Szczegółowe biuletyny techniczne i rysunki techniczne produktów (w języku angielskim) przesyłamy na życzenie klienta.

 

ESD Static - Produkty do zapobiegania, mierzenia i kontrolowania elektryczności statycznej.

Vessel

Vessel - znana japońska firma produkująca wysokiej jakości jonizatory dla przemysłu.

AIM

AIM - Pasty lutownicze, topniki, lutowie.

AIM jest jedną z niewielu firm która opanowała świetnie produkcję lutowia, past i topników do lutowania bezołowiowego. Fabryka w Kanadzie i mieszalnie past i topników w kilku innych krajach. Świetna jakość. Konsystencja produkcji. Współpracujemy z nią od wielu lat i mamy w magazynie pasty , topniki (paste flux), drut lutowniczy o różnych grubościach. Dokładne charakterystyki i parametry uaktualniane na bieżąco można znaleźć na: www.psinter.com lub bezpośrednio na stronach AIM : www.aimsolder.com

 

Topniki, lutowie, kulki lutownicze.

Practical Components

Practical Components - Elementy nieaktywne, ale mechanicznie 100% ekwiwalentne z czynnymi, do ustawiania produkcji, przygotowania maszyn stawiających, przetrenowania profilu przy naprawach i w piecach, przetestowania lutowania bezołowiowego. Bardzo szeroka oferta. Niezbędna do zaoszczędzenia i ćwiczenia na tańszych elementach. Opisy elementów, ich parametrów mechanicznych i zestawów do ćwiczeń znajdują się na naszych stronach www.psinter.com

PVA

PVA - Firma, która opracowała precyzyjne zawory do dozowania i jest jedną z najlepszych specjalizujących się w kompletnych rozwiązaniach systemów do dozowania powłok ochronnych, past lutowniczych, jedno i dwu-składnikowych substancji do zalewania, klejów i innych substancji płynnych.

MG Chemicals

MG Chemicals

M.G. Chemicals is a manufacturer of chemical products for the electronics industry.

Wyprzedaż narzędzi Narzędzia i akcesoria ułatwiające prace podczas produkcji i serwisu sprzętu elektronicznego.
  |  Wersja do druku