Produkty > Zero Charge > Kontrolery i Testery

Kontrolery i Testery ESD

ZeroCharge
A-STAT-Check A-STAT-Check
Static Electricity Locator and Meter
Indispensable, inexpensive tool to protect and prevent Static Electricity Damage. Also verify effectives of applied counter-measures.
Single Wire Wrist Strap Constant Ground Monitors
and Periodic Verifications Units
A-400

A-400

Uniwersalny tester rezystancji

Mierzy rezystywność powierzchniową, rezystancję powierzchnia - uziemienie i rezystancję punkt - punkt

ASFF-9
Free Standing, One Touch Wrist Strap and Dual Footwear Tester
The wrist strap and independent footwear tester system was created to fill a growing demand for a dependable, low cost and easy-to-use test mechanism for personnel grounding devices. It is available as AWDF-9U/AWFF-9U Tester, (U.S. standards) a 750-kohms to 10-Mohms range for wrist straps and 750kohms to 100Mohms range for footwear and AWDF-9E/AWFF-9E Tester (European standards) a 750-kohms to 35-Mohms range for both wrist straps and footwear
AWFF-9
Wall mounted, One Touch Wrist Strap and Dual Footwear Test Station
The wrist strap and independent footwear tester system was created to fill a growing demand for a dependable, low cost and easy-to-use test mechanism for personnel grounding devices. It is available as AWDF-9U/AWFF-9U Tester, (U.S. standards) a 750-kohms to 10-Mohms range for wrist straps and 750kohms to 100Mohms range for footwear and AWDF-9E/AWFF-9E Tester (European standards) a 750-kohms to 35-Mohms range for both wrist straps and footwear
AWM-8DL

AWM-8DL

System testujący opaskę na nadgarstek i obuwie montowany na ścianę z przełącznikiem AC do blokady drzwi.

System testujący opaskę na nadgarstek i obuwie montowany na ścianę z przełącznikiem AC do blokady drzwi. została zaprojektowana jako tanie alternatywne rozwiązanie zapewniające właściwym osobom dostęp do strefy chronionej przed wyładowaniem elektrostatycznym - EPA

Stacja testująca opaski na nadgarstek i obuwie została stworzona, aby spełnić rosnące potrzeby niezawodności, niskich kosztów i prostej obsługi procedury testu urządzeń uziemienia osobistego. Jest ona dostępna jako stacja AWM-8DLUS (standard USA) zakres od 750-kohm do 10-Mohm dla opasek na nadgarstek i zakresu od 750kohm do 100Mohm dla opasek na obuwie i stacja AWM-8DLE (standard Europa) zakres od 750-kohm do 35-Mohm dla opaski na nadgarstek i obuwie.

A-WM8 - Wall mounted wrist strap and footwear test station

AWM-8

System testujący opaskę na nadgarstek i obuwie montowany na ścianę

Stacja testująca opaski na nadgarstek i obuwie została stworzona, aby spełnić rosnące potrzeby niezawodności, niskich kosztów i prostej obsługi procedury testu urządzeń uziemienia osobistego. Jest ona dostępna jako stacja AWM-8US (standard USA) zakres od 750-kohm do 10-Mohm dla opasek na nadgarstek i zakresu od 750kohm do 100Mohm dla opasek na obuwie i stacja AWM-8E (standard Europa) zakres od 750-kohm do 35-Mohm dla opaski na nadgarstek i obuwie.

A-375

Kieszonkowy tester rezystywności

A-375 mierzy rezystywność powierzchniową, rezystancję powierzchnia - uziemienie

AR-8 Tester opasek na nadgarstek i na obuwie

AR-9

Tester opaski na nadgarstek i niezależnie obie opaski na obuwie

Tester opasek na nadgarstek i obuwie został stworzony, aby spełnić rosnące potrzeby niezawodności, niskich kosztów i prostej obsługi procedury testu urządzeń uziemienia osobistego. Jest on dostępny jako tester AR-9A (standard USA) zakres od 750-kohm do 10-Mohm dla opasek na nadgarstek i zakresu od 750kohm do 100Mohm dla opasek na obuwie i tester AR-9E (standard Europa) zakres od 750-kohm do 35-Mohm dla opaski na nadgarstek i obuwie.

AR-8 Wrist and Heel Strap Tester

AR-8

Tester opasek na nadgarstek i na obuwie

Tester opasek na nadgarstek i obuwie został stworzony, aby spełnić rosnące potrzeby niezawodności, niskich kosztów i prostej obsługi procedury testu urządzeń uziemienia osobistego. Jest on dostępny jako tester AR-8A (standard USA) zakres od 750-kohm do 10-Mohm dla opasek na nadgarstek i zakresu od 750kohm do 100Mohm dla opasek na obuwie i tester AR-8E (standard Europa) zakres od 750-kohm do 35-Mohm dla opaski na nadgarstek i obuwie.

AR-7 Wrist Strap Tester

AR-7

Tester opasek na nadgarstek

Tester opasek na nadgarstek został stworzony, aby spełnić rosnące potrzeby niezawodności, niskich kosztów i prostej obsługi procedury testu urządzeń uziemienia osobistego. Jest on dostępny jako tester AR-7A (standard USA) zakres od 750-kohm do 10-Mohm dla opaski na nadgarstek i tester AR-7E (standard Europa) zakres od 750-kohm do 35-Mohm dla opaski na nadgarstek.

A-R10 - Wrist strap tester

A-R10

Tester opasek na nadgarstek

Może być używany wszędzie aby sprawdzić szybko i prosto prawidłowość systemu uziemienia. Sprawdza prawidłowość i dokładność połączenia z uziemieniem opaski na nadgarstek i przewodu podczas ich używania

ACAL-9

Calibration Checker for AR-9 Wrist strap and dual independent footwear tester

AR-CAL.CHECK

AR-CAL.CHECK

Calibration Checker for AR-7 and AR-8 Wrist Strap and Footwear Testers

AR-CAL.CHECK is a New Addition to our microprocessor controlled line of Wrist Strap and Footwear Testers. It provides the user of AR-7 or AR-8 Testers with a vehicle to test at his own facility the accuracy of calibration without the need of sending them to a manufacturer or a Distributor for periodic check.

  |  Wersja do druku