PS Sp. z o.o. (Production Solutions) od 1992r, jako pierwsza firma w Polsce zaopatruje polski przemysł elektroniczny w Najwyższej Światowej Klasy Sprzęt i Materiały do Produkcji, Serwisu i Napraw w Technologii Powierzchniowej SMT oraz wszystko co potrzebne do Zapobiegania i Zabezpieczenia przed Resztkowa Elektrycznością Statyczną RES/ ESD.

PS na bieżąco obserwuje światowy rozwój Technologii Powierzchniowej poprzez ścisły związek z przodującymi firmami amerykańskimi i japońskimi aby dać polskim klientom nie tylko najlepszy ale również rozsądnie wyceniony sprzęt.

PS ma od lat wyszkolony personel, który poradzi Państwu jaki sprzęt wybrać aby prawidłowo wykonać prace produkcyjne i jednocześnie nie zrobić niepotrzebnych, krótkoterminowych inwestycji.

PS, jako doradca od wielu lat, sprowadza i produkuje całą gamę innych urządzeń i akcesoriów do produkcji elektroniki wymaganych przez naszych klientów. Przykłady: Pojemniki do transportu płytek, Meble antystatyczne, Wyciągi i odciągi oparów, Narzędzia i materiały specjalne (termiczne ściągacze izolacji, pompy powietrza, pedały nożne, gazowe lutownice, tanie a dobre narzędzia, zestawy narzędzi dla telekomunikacji, owijarki i nawijarki oraz cala gama lutownic i odlutownic.

Prosimy bardzo o uważne przejrzenie naszej oferty. Gwarantujemy zadowolenie i oszczędność tak potrzebnych do rozwoju naszych firm pieniędzy.

Prosimy o Kontakt,
Kierownictwo PS (Production Solutions)
i Światowych Firm które reprezentujemy

Uwagi dotyczące naszych stron
oraz kontakt techniczny

  |  Wersja do druku